Yonex Franklin Ashaway
 

 


Voor meer informatie : klik hier

Pour plus d'information : cliquez ici



Distri Sport International NV

Bist 28
B-2630 Aartselaar
Tel. 03 281 13 14 - Fax 03 281 04 24



Distri Sport BV Nederland

Postbus 3916 - 4800 DX Breda
(Showroom: SBC Leusden)
Tel. 0800 022 66 62 - Fax 0032 3 281 04 24


Herman Moens
Afgev. bestuurder
Admin. délégué
herman@distrisport.be

 

Rik Moens
Directeur
Directeur
rik@distrisport.be

Kristel Moens-Polfliet
Afgev. bestuurder
Admin. délégué

Bob Boemans
Administratief directeur
Directeur administration
bob@distrisport.be

Johan & Vhari Eerdmans
Accountmanager
Golf
GSM: 06 1438.7432
johan@distrisport.nl

 

Serge Nielens
Accountmanager
Wallonie
GSM: 0475 42 58 35
serge@distrisport.be

Frank Lauriks
Accountmanager
Vlaanderen
GSM: 0495 10 26 88
frank@distrisport.be

Ronald Heijstek
Sales & Marketing Director Nederland
GSM: 06 5391 6198
ronald@distrisport.nl

 

Michel Lakerveld
Accountmanager
Nederland
GSM: 06 5391 5558
michel@distrisport.nl

John Stinco
Franklin
France
GSM: +33 603 29 69 04
stinco.jean@wanadoo.fr

Haddou Daoudi
Bestellingen België
Commandes Belgique
Tel. 03 281 13 14
Fax. 03 281 04 24

Luc Huybrechts
Bestellingen Nederland
Commandes Pays Bas
Tel. 0800 0226 662
Fax. +32 3 281 04 24


BDE Distri Sport France

7 Rue Joseph Marie Jacquard - B.P. 40162 F-67405 Strasbourg Cedex
Tel. 0033 3 8877 7615 - Fax 0033 3 8829 8102


yonex ashaway © 2002-2012 Distri Sport International nv. Alle rechten voorbehouden. Verkoopsvoorwaarden

 

yonex ashaway strings