Yonex Franklin Ashaway
 

 


Voor meer informatie : klik hier

Pour plus d'information : cliquez ici



Distri Sport International NV

Bist 28
B-2630 Aartselaar
Tel. 03 281 13 14 - Fax 03 281 04 24



Distri Sport BV Nederland

Postbus 3916 - 4800 DX Breda
(Showroom: SBC Leusden)
Tel. 0800 022 66 62 - Fax 0032 3 281 04 24


Herman Moens
Afgev. bestuurder
Admin. délégué
herman@distrisport.be

 

Rik Moens
Directeur
rik@distrisport.be

Kristel Moens-Polfliet
Afgev. bestuurder
Admin. délégué

Bob Boemans
Administratief
Directeur administration
bob@distrisport.be

Birger Abts
Accountmanager
Badminton Vlaanderen
GSM: 0478 67 64 55
birger@distrisport.be

 

Serge Nielens
Accountmanager
Wallonie
GSM: 0475 42 58 35
serge@distrisport.be

Gert Bottelberghs
Accountmanager Tennis
Vlaanderen
GSM: 0475 79 16 97
gert@distrisport.be

Ronald Heijstek
Sales & Marketing Director Nederland
GSM: 06 5391 6198
ronald@distrisport.nl

 

Michel Lakerveld
Accountmanager
Nederland
GSM: 06 5391 5558
michel@distrisport.nl

John Stinco
Franklin
France
GSM: +33 603 29 69 04
stinco.jean@wanadoo.fr

Haddou Daoudi
Bestellingen België
Commandes Belgique
Tel. 03 281 13 14
Fax. 03 281 04 24

Luc Huybrechts
Bestellingen Nederland
Commandes Pays Bas
Tel. 0800 0226 662
Fax. +32 3 281 04 24



yonex ashaway © 2002-2012 Distri Sport International nv. Alle rechten voorbehouden. Verkoopsvoorwaarden

 

yonex ashaway strings